Digitální data perspektivou humanitního vědce

Jednodenní online konference nabízí prostor pro setkání výzkumníkům, kteří pracují s digitálními daty v humanitních vědách, odborníkům, kteří vyvíjejí výzkumné infrastruktury a všem studentům a dalším zájemcům o digitální výzkum.

Záznamy přednášek Předchozí ročníky

Digitální data perspektivou humanitního vědce je konference zaměřená na digitální data a používání digitálních technologií v oblasti humanitních. Událost je určená pro akademiky a studenty, kteří se chtějí podělit o zkušenosti ze svého výzkumu a zároveň se inspirovat příspěvky ostatních odborníků, nebo se dozvědět o různých výzkumných metodách a nástrojích, které pro práci s digitálními daty využívají jiní.

Digitální data perspektivou humanitního vědce 2021 Digitální data perspektivou humanitního vědce 2020