HUMAINS 2022 – Call for papers

• 7. června – 31. července 2022
  • KUMST, Údolní 19, Brno

Jménem organizátorů napříč Fakultou výtvarných umění Vysokého učení technického v Brně a Filozofickou fakultou Masarykovy univerzity a platformou Brno.ai Vás zveme k účasti na třetím ročníku projektu HUMAIN — o designu, humanitních vědách, umění a umělé inteligenci.

Projekt HUMAIN je jednodenní interdisciplinární konference, která je určená jak odborné obci, tak i laické veřejnosti, a jeho cílem je zmapovat současné tendence a otevřít téma umělé inteligence skrze oblasti designu, humanitních věd a umění, a také iniciovat mezioborovou diskusi či spolupráci.

Letošními společnými jmenovateli jednotlivých tématických bloků jsou: AI & well-being, AI & co-creation/co-performance, AI & udržitelná společnost.

Pokud byste se chtěli konference aktivně zúčastnit, zde je několik informací ohledně příspěvků.

Příspěvky

Rozmanitost příspěvků je vítána. Součástí konference bude i moderovaná diskuse vybraných zúčastněných.

• Délka příspěvku: 20 minut
  • Maximální délka anotace: 1 500 znaků