Letní škola pro literární studia & Digital Humanities 2022

• 20. – 23. června 2022
  • ONLINE

Zajímáte se o literaturu, máte vlastní výzkumný projekt, korpus nebo soubor dat a chcete experimentovat s nejnovějšími možnostmi, které nabízí výzkum v oblasti digitálních humanitních věd? Pokud nevíte, kde začít, pomůžeme vám vizualizovat vaše data, komunikovat výsledky a využívat jednoduché nástroje, které váš výzkum posunou na vyšší úroveň.

Připojte se k Online letní škole literárních studií a digitálních humanitních věd 2022, kterou pořádají Universiteit Leiden, KU Leuven, UR "Transitions" ULiège, LUCAS Centre for Arts in Society a LUCDH. Letošní ročník je zaměřený na nejnovější akademický výzkum v oblasti literárních studií a digitálních humanitních věd, a přednáškami vás provedou největší odborníci z oblasti igitálních humanitních věd. Letní škola je určena především začínajícím výzkumným pracovníkům v oblasti literárních studií (ResMa, pre- a postdoktorandům).

Konference se uskuteční v ONLINE prostředí, a registrační poplatek je 35 EUR.

WEB UDÁLOSTI